Voda, Topení a Koupelny Sedlčany

SPOLEČNOST Františka Skalického v Sedlčanech poskytuje TYTO SLUŽBY

Ve firmě Františka Skalického jsme tu pro všechny, kdo už mají dost své postarší koupelny a rádi by konečně začali bydlet pohodlněji. Každou spolupráci se zákazníkem uzpůsobujeme jeho potřebám a i Vám rádi dodáme služby, které Vám budou maximálně vyhovovat. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete a zeptáte se na všechno, co jste na našich webových stránkách nenašli, nebo si necháte poradit s některým technickým detailem Vaší přestavby. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Rekonstrukce koupelen

Pokud Vám přestává stačit Vaše letitá koupelna, rádi Vám pomůžeme vrátit pocit čistoty i pohodlí místu, ve kterém začíná i končí Váš den.

Více

Vodoinstalace

Jsme odborníky na kompletní vodoinstalační práce a pomoct Vám dokážeme s nečekanou havárií vody i s kompletní rekonstrukcí rozvodů.

Více

Topenářské práce

V rámci topenářských prací nabízíme: montáže rozvodů topení, montáže a výměny radiátorů,montáže podlahového vytápění, výměny kotlů, montáže tepelných čerpadel

Více

Sortiment prodejny

V centru Sedlčan najdete v naší vzorkové prodejně všechno, co Vaše koupelna potřebuje. K dispozici tu pro své klienty máme velký výběr moderních dlaždiček a obkladů.

Více

Zkušenosti s koupelnami

Firma Františka Skalického funguje v Sedlčanech už od roku 1992. Za tu dobu jsme dostali možnost spolupracovat se stovkami klientů nejen v Sedlčanech a okolí, ale i v celém Středočeském kraji, a dělá nám radost, že jsou s naší prací klienti spokojeni – v řadě případů dokonce natolik, že se rozhodnou spolupracovat s námi opakovaně. Už od samého začátku se snažíme být pro naše klienty spolehlivým a flexibilním partnerem, který jim dovede dodat skutečně kvalitní práci.

I když koupelny, které stavíme dnes, vypadají úplně jinak, než ty, které jsme zákazníkům dodávali na začátku, jedno se nezměnilo: poctivý, precizní přístup celého našeho týmu k práci a pozornost i k těm nejmenším detailům. Protože se kromě služeb v oblasti rekonstrukcí koupelen věnujeme i samotnému prodeji doplňků, obkladů, dlažeb nebo instalatérského a topenářského materiálu, dokážeme klientům poradit i s tím, jak svou koupelnu zařídit, aby splnila jejich požadavky a vydržela dlouhá léta v perfektním stavu.

KONTAKT

František Skalický

28. října 180 264 01 Sedlčany

739 451 790 (prodejna) 602 437 479 (majitel)

frantisek.skalicky@seznam.cz