Kontakty

Ve firmě Františka Skalického Vám nabídneme kompletní služby v oblasti rekonstrukcí koupelen, instalatérských nebo topenářských prací, i rozsáhlý sortiment materiálů a příslušenství. Perfektně se vyznáme ve všem, co s koupelnami souvisí, a rádi Vám nabídneme servis ušitý na míru Vašim potřebám. Na všechny Vaše otázky ohledně našich služeb Vám kdykoli rádi odpovíme na některém z následujících kontaktních spojení:

František Skalický
IČ: 14460742
DIČ: CZ5409053067

Adresa:
28. října 180
264 01 Sedlčany

Telefon:
739 451 790 (prodejna)
602 437 479 (majitel)

E-mail:
frantisek.skalicky@seznam.cz

Web:
www.frantisekskalicky.cz

V oblasti instalačních nebo topenářských prací máme v naší společnosti přes dvacet let zkušeností a naše služby si chválí stovky spokojených zákazníků z celého Středočeského kraje. Zkuste nás i Vy – věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!

Kde nás najdete ve Středočeském kraji

Rekonstrukcím koupelen nebo topenářským a vodoinstalačním pracím se ve firmě Františka Skalického věnujeme už pětadvacet let a za sebou máme stovky zakázek po celém Středočeském kraji. Naše společnost sídlí v Sedlčanech, kde máme také vzorkovou prodejnu s širokým sortimentem topenářského i instalatérského materiálu a vybavení koupelen. Vaši koupelnu pro Vás přijedeme opravit takřka kamkoli po širokém okolí Sedlčan, pokud byste se ale rádi předem rozmysleli, jak by její nový kabát měl vypadat, doporučujeme Vám předchozí návštěvu naší vzorkovny, která Vám nabídne spoustu inspirace. Prodejnu v Sedlčanech najdete na ulici 28. října, na rohu sousedícího Sukova náměstí a sotva 300 m od hlavního náměstí T. G. Masaryka. Pokud nejste přímo ze Sedlčan, můžete se do města vydat i vlakem nebo autobusem – cesta z autobusového nádraží Vám zabere asi 10 minut a od vlakové zastávky Vás k nám čeká přibližně dvacetiminutová procházka. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!