Zkušenosti s koupelnami

Firma Františka Skalického funguje v Sedlčanech už od roku 1992. Za tu dobu jsme dostali možnost spolupracovat se stovkami klientů nejen v Sedlčanech a okolí, ale i v celém Středočeském kraji, a dělá nám radost, že jsou s naší prací klienti spokojeni – v řadě případů dokonce natolik, že se rozhodnou spolupracovat s námi opakovaně. Už od samého začátku se snažíme být pro naše klienty spolehlivým a flexibilním partnerem, který jim dovede dodat skutečně kvalitní práci.

I když koupelny, které stavíme dnes, vypadají úplně jinak, než ty, které jsme zákazníkům dodávali na začátku, jedno se nezměnilo: poctivý, precizní přístup celého našeho týmu k práci a pozornost i k těm nejmenším detailům. Protože se kromě služeb v oblasti rekonstrukcí koupelen věnujeme i samotnému prodeji doplňků, obkladů, dlažeb nebo instalatérského a topenářského materiálu, dokážeme klientům poradit i s tím, jak svou koupelnu zařídit, aby splnila jejich požadavky a vydržela dlouhá léta v perfektním stavu.

I proto naše práce vyžaduje neustálou pozornost k proměnlivým trendům v oblasti koupelen, a protože se těmto změnám věnujeme opravdu aktivně, dokážeme kvalitní služby garantovat i těm nejnáročnějším klientům. Tím dalším můžete být třeba i Vy – věříme, že s našimi službami budete spokojeni stejně jako stovky zákazníků před Vámi!